Sklep przystępuje do realizacji zamówienia po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia.

Niezwłocznie po złożeniu zamówienia, za pomocą poczty elektronicznej do Klienta wysyłana jest wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu (oznacza to, że zamówienie zostało poprawnie zarejestrowane w naszym systemie).

Zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub w terminie określonym w opisie przedmiotu jeśli towar dostępny jest na zamówienie (zazwyczaj 10-14dni).

W dniu wysyłki towaru wysyłamy potwierdzenie nadania.


 

Jeśli chcą Państwo złożyć zamówinei indywidualne, czy wybrać swoe kolory torby czy paska, bardzo proszę złożyć zamówienie na wybrany model, w wybranej wersji, a w uwagach do zamówienia proszę wpisać wszelkie życzenia dotyczące kolorystyki :) Tkaniny i kolory znajdą Państwo w zakładce .... Jeśli są Państwo zainteresowani niestandardowymi kolorami, specyficznymi materiałami, personalizacją zamówienia zachęcam do kontaktu mailowego kontakt@equipobag.pl lub telefonicznego +48 695 696 69 99

 

 

 

Czas realizacji zamówień to 10-14 dni roboczych. Jest to czas liczony od daty zaksięgowania wpłaty przy wyborze opcji płatności. Jest to czas potrzebny na przygotowanie i nadanie Państwa zamówienia. W przypadku przesyłek kurierskich paczki docierają następnego dnia, w przypadku wysyłek pocztą zazwyczaj też następnego. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Każda z torebek jest wykonywana przy pomocy naszych rąk, w naszej pracowni :)

 

 


Klient może wycofać się z zakupu do momentu wysłania przez Sklep paczki, za wyjątkiem realizacji  zamówień indywidualnych.

Jeżeli zrezygnuje z zakupu już po wysyłce zobowiązany jest do odesłania paczki w stanie nienaruszonym i pokrycia kosztów zwrotu.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.


© 2019 equipobag.pl | All rights reserved | design by PrestaPremium