Reklamacje

 Wszystkie towary zakupione w sklepie www.equipobag.pl objęte są gwarancją producenta oraz ustawowa odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru z umową. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne lub wynikłe z niewłaściwego użytkowania produktu, a także naturalne zużycie. Ewentualne różnice w wyglądzie towaru zamówionego z otrzymanym, będące wynikiem niewłaściwego ustawienia parametrów technicznych monitora klienta nie stanowią podstaw do reklamacji czy zwrotu towaru.

 

Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Po uwzględnieniu reklamacji towar zostanie odesłany do klienta na koszt sklepu www.equipobag.pl

 

Aby dokonać reklamacji należy:

 

  1. Wypełnić formularz reklamacji

  2. Spakować towar, oryginał faktury/paragonu oraz formularz reklamacji.

  3. Wysłać wszystko na adres sklepu: Equipo Karolina Olejniczak os.Lecha 108/9 61-297 Poznań

 

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania przesyłki.

 

Zwrot

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwroty możliwe są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli takie opakowanie występowało. Towar nie może być zwrócony, jeśli Klient zdjął opakowanie lub używał zakupionego przedmiotu.

Ewentualne różnice w wyglądzie towaru zamówionego z otrzymanym, będące wynikiem niewłaściwego ustawienia parametrów technicznych monitora klienta nie stanowią podstaw do reklamacji czy zwrotu towaru.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione pieniądze w wysokości ceny odesłanego towaru zostaną zwrócone w ciągu 10 dni przelewem bankowym na podane przez Klienta konto. Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy i odesłania towaru.

Aby dokonać zwrotu należy:

  1. Wypełnić formularz zwrotu

  2. Spakować towar, oryginał faktury/paragonu oraz formularz reklamacji.

  3. Wysłać wszystko na adres sklepu: Equipo Karolina Olejniczak os.Lecha 108/9 61-297 Poznań

 

 

 


© 2019 equipobag.pl | All rights reserved | design by PrestaPremium